Audyt Umiejętności™ to autorska metoda pozwalająca szybko dotrzeć do swoich umiejętności, mocnych stron i zainteresowań. Analizując wszystkie aktywności związane z ciałem, informacjami i ludźmi dochodzimy do pełnego zestawu swoich umiejętności oraz związanych z nimi zainteresowań.

Audyt Umiejętności™ nazywając to, co często trudno zdefiniować pomaga mentee podjąć decyzję o przyszłości.

Audyt Umiejętności™ to dwie zdalne sesje online, które definiują umiejętności oraz uwiarygadniają je danym z przeszłości, potwierdzającymi wybór oraz są podpowiedzią co do przyszłości. 

Audyt Umiejętności™ pomaga szczególnie Wysoko Wrażliwym Osobom na podjęcie decyzji o wyborze szkoły średniej, jakie kierunki studiów wybrać i przyszłej ścieżki kariery.

Audyt Umiejętności ™ zaspokaja potrzebę konkretu, tak konieczną dla Wysoko Wrażliwych Osób, którzy maja nie tylko wysokie oczekiwania w stosunku do świata i samych siebie, a jednocześnie są pogrążone w niekończących się wątpliwościach i obawach.

Wysoko Wrażliwe Osoby mają problem z uchwyceniem konkretu i podjęciem decyzji co do swojej przyszłości. 

Wiemy o tym dobrze, bo sami jesteśmy wysoko wrażliwi. Dlatego zaprojektowaliśmy Audyt Umiejętności™, aby szybko pomagać innym.